• 4

  4

 • 5

  5

 • 3

  3

 • 2

  2

Firma

Witam serdecznie wszystkich, którzy zechcieli zapoznać się firmą WireConn.

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą z branży wiązkarskiej, otwartą na nowe wyzwania, dopasowującą się do wymagań jakie stawia klient. Współpracujemy z wieloma dostawcami komponentów do produkcji wiązek kablowych aby stale móc zaoferować atrakcyjne ceny naszych wyrobów. W produkcji wykorzystujemy złącza takich firm jak MOLEX, Tyco, AMP, Delphi- FCI, Yazaki.

Stale inwestujemy w nasz park maszynowy. Na wyposażeniu posiadamy m.in. automat do cięcia kabli firmy Schleuniger wraz z osprzętem, prasy do zagniatania wraz z aplikatorami do precyzyjnego zagniatania końcówki na przewód, urządzenie do łączenia drobnych elementów pasywnych z kablami, np. termistory, rezystory, diody.

Zapraszam do składania zapytań ofertowych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 885 012 344.

Właściciel
Adam Krzempek

Wyszukiwarka

Szybki kontakt

WireConn Adam Krzempek

Tel: +48 885 012 344

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

qrcode